Kategoriye dön

İSTİKBAL - 2

  • PROJE HAKKINDA BİLGİLER
  • Alüminyum kompozit uygulaması: Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.
  • Yarı slikon cephe:  Yarı kapaklı giydirme cephe sistemleri, farklı derinliklere sahip olan griyaj profilleri ile geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan bir sistemdir. Sadece yatay ve dikey kapılardan oluşan bu sistem ısı yalıtımsız olarak uygulanır.  Kullanım oranı oldukça yüksek olan yarı kapaklı giydirme cephe sistemleri alüminyum profil kullanılarak uygulanır.
  • Yalıtımlı doğrama: İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan doğrama sistemidir. Alüminyum yapısı itibariyle ısı iletim katsayısı yüksek bir malzemedir. Polyamid ise düşük toleranslarla hassas olarak üretilebilen ısı iletim katsayısı son derece düşük, mukavemet ve sertliği ise oldukça yüksek olan bir malzemedir