Kategoriye dön

KAYSERİ EĞİTİM ve ARAŞTIRMA HASTANESİ

  • PROJE HAKKINDA BİLGİLER
  • Yalıtımlı doğrama: İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan doğrama sistemidir. Alüminyum yapısı itibariyle ısı iletim katsayısı yüksek bir malzemedir. Polyamid ise düşük toleranslarla hassas olarak üretilebilen ısı iletim katsayısı son derece düşük, mukavemet ve sertliği ise oldukça yüksek olan bir malzemedir
  • Alüminyum kompozit uygulaması: Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.
  • Slikon cephe:  Strüktürel silikon cephe  modern ve çağdaş görünümü sayesinde Dünya'da en çok tercih edilen alüminyum giydirme cephe sistemidir.Dış görünümünde alüminyum profillerinin gözükmemesinden dolayı camcama sistem olarakta adlandırılmaktadır.
  • Yarı slikon cephe:  Yarı kapaklı giydirme cephe sistemleri, farklı derinliklere sahip olan griyaj profilleri ile geniş açıklık uygulamalarına olanak sağlayan bir sistemdir. Sadece yatay ve dikey kapılardan oluşan bu sistem ısı yalıtımsız olarak uygulanır.  Kullanım oranı oldukça yüksek olan yarı kapaklı giydirme cephe sistemleri alüminyum profil kullanılarak uygulanır.
  • Kapaklı cephe:  Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi son zamanların en tercih edilen cephe sistemlerinin başında gelir. Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi ekonomik çözümü müşteriye sunan yatay ve dikey çizgilerin hâkim olduğu çağdaş mimarinin izlerini taşıyan bir sistemdir.