Kategoriye dön

KAYSERİ TİCARET ODASI

  • PROJE HAKKINDA BİLGİLER
  • Yalıtımlı doğrama: İç ve dış alüminyum profillerin,ısı yalıtımı sağlamak amacıyla yalıtkan bir profille birbirine bağlanmasıyla oluşturulan doğrama sistemidir. Alüminyum yapısı itibariyle ısı iletim katsayısı yüksek bir malzemedir. Polyamid ise düşük toleranslarla hassas olarak üretilebilen ısı iletim katsayısı son derece düşük, mukavemet ve sertliği ise oldukça yüksek olan bir malzemedir.
  • Alüminyum kompozit uygulaması: Alüminyum Kompozit Paneller, dış ve iç cephelerde kolaylıkla uygulanabilir. Hafifliği, sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir.
  • Kapaklı cephe:  Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi son zamanların en tercih edilen cephe sistemlerinin başında gelir. Kapaklı Giydirme Cephe Sistemi ekonomik çözümü müşteriye sunan yatay ve dikey çizgilerin hâkim olduğu çağdaş mimarinin izlerini taşıyan bir sistemdir.  
  • Hareketli Güneş Kırıcı: Hareketli güneş kırıcı sistemlerinde motorlu ve manuel shutter/kepenk olarak yapılabilmek ile beraber tüm yapı otomasyonuna entegre olabilen sistemlerdir. Aynı zamanda dış cephe hareketli güneş kırıcılarına fiberglass screen kumaşından üretilmekte olan dış cephe perdeleri de eklenebilir.